W ten weekend Pececiarze zmierzą się konsolowcami w Gears of War 4!

0
 

Grasz w Gears of War 4 na PC, a ciekawi Cię poziom jaki reprezentują użytkownicy konsoli Xbox One? Od 2 do 5 grudnia możesz to sprawdzić.

Gracze mogą zacierać ręce, bowiem od jutra wszyscy posiadacze gry Gears of War 4 będą mogli w pełni się zmierzyć z użytkownikami z innej platformy…

Pamiętacie Xbox Play Anywhere, które umożliwia wspólne mecze pomiędzy platformami? Dotychczas opcja ta była dostępna w Gears of War 4 i pececiarze mogli grać z konsolowcami, ale jedynie stając z nimi ramię w ramię – a więc w formie kooperacji. The Coalition ma jednak plan, by podważyć dotychczasowy status quo i w ten weekend organizuje wojnę totalną i umożliwi grającym na PC oraz Xbox One także rywalizowanie przeciwko sobie.

R E K L A M A

Jeśli po weekendowych testach okaże się, że tak właściwie żadna z platform nie ma przewagi tylko dlatego, że korzysta z PC czy Xboksa One to The Coalition rozważy zmodyfikowanie zasad rozgrywek online, by na stałe umożliwić rywalizację pomiędzy platformami.

“Testy organizujemy po to, by przyjrzeć się potencjałowi umożliwienia posiadaczom PC z Windows 10 i Xbox One wspólnych rozgrywek” – piszą na forum twórcy.

Jeśli uważacie, że to fajny pomysł lub chcielibyście po prostu dokopać drugiej platformie to odpalcie w ten weekend Gears of War 4 i dołączcie do dedykowanej listy crossplay. Wśród dostępnych trybów zabawy znajdą się: Team Deathmatch, Dodgeball oraz King of the Hill. 

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o