W sierpniu odbędzie się premiera The Pillars of the Earth – nowej gry Daedalic Entertainment! [Wideo]

0
 

Daedalic Entertainment poinformowało, że na PC, PS4, Xbox One oraz na urządzenia przenośne trafi ich nowa gra: The Pillars of the Earth.

Jest to przygodowa gra 2D oparta na słynnej powieści Kena Folletta “Filary Ziemi”.  Ekipa transformuje 1200-stronicową książkę w ciekawą, interaktywną i nieliniową produkcję z trzema głównymi bohaterami. Gra ma być podzielona na trzy części, każda z nich ma zawierać siedem rozdziałów.

Pierwsza część pojawi się w sierpniu, a o pozostałych częściach więcej informacji zostanie podane na tegorocznym Gamescom. The Pillars of the Earth to największy jak dotąd projekt Daedalic Entertainment.

R E K L A M A

Jak twierdzą Matt Kempke i Kevin Mentz (autor i projektant gry):

“Rozłożyliśmy materiał źródłowy na czynniki pierwsze i złożyliśmy je w całość, by zaoferować graczom unikatowe doświadczenia. Zachowaliśmy główną fabułę, ale postanowiliśmy dać graczom więcej swobody w podejmowaniu decyzji i podczas interakcji.”

Fabuła ma opowiadać bogatą historię. Akcja gry The Pillars of the Earth toczy się w XII-wiecznej Anglii, w fikcyjnym miasteczku Kingsbridge, w czasach wojny i nędzy. Mnich Philip zostaje przeorem w opactwie Kingsbridge. Jack, ambitny architekt, wypełnia zadanie zbudowania katedry, a Aliena i jej młodszy brat, Richard, próbują poradzić sobie ze śmiercią ojca.

Obejrzyjcie materiał wideo oraz materiały graficzne…

Foto

the-pillars-of-the-earth-zapowiedz-grafika

Galeria

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_imagebrowser”]

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o