Tylko dziś za darmo gra Deponia: The Complete Journey [Zwiastun]

0
 

Chcielibyście zdobyć za darmo sagę gier Deponia (Deponia: The Complete Journey)? Proszę bardzo, ale pośpieszcie się, bowiem akcja potrwa tylko do dzisiaj do godziny 17:00.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji poznać serii przygodówek point&click Deponia i słyszeliście o tej serii gier dużo dobrego to ta najnowsza oferta Humble Store z pewnością powinna Was zainteresować.

Przez niespełna jeszcze 7 godzin możecie zdobyć za darmo grę Deponia: The Complete Journey. Przypomnijmy, że kolekcja ta składa się z trzech gier: Deponia, Chaos on Deponia oraz Goodbye Deponia plus dołączony soundtrack. Pierwsza gra ukazała się dość dawno, bo w 2012 roku, ale cała seria gier Deponia, za którą odpowiada niemieckie studio Daedelic Entertainment, utrzymuje wysoki poziom wykonania.

R E K L A M A

Co trzeba zrobić, aby zdobyć grę? Wystarczy udać się pod ten adres, zapisać do bezpłatnego newslettera, a następnie odebrać cyfrowy klucz do wykorzystania na platformie Steam. Aktywacji klucza trzeba dokonać do 31 stycznia 2019 r.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o