Strona główna Gry Gry komputerowe Tryb fabularny Call of Duty Modern Warfare ujawniony na nowym trailerze!

Tryb fabularny Call of Duty Modern Warfare ujawniony na nowym trailerze!

Na konferencji State of Play grupa Infinity Ward pokazała wreszcie pierwsze szczegóły na temat kampanii przygotowywanej do najnowszej odsłony popularnego cyklu gier Call of Duty.

Gra ukaże się w sprzedaży już 25 października tego roku i będzie swego rodzaju rebootem podserii Modern Warfare. To dobry zabieg twórców, bowiem nie będzie wymagana znajomość poprzednich odsłon, aby zrozumieć fabułę gry. Mimo wszystko twórcy przygotowali jednak kilka smaczków dla “starych wyjadaczy” serii, takich jak np. powrót Kapitana Price’a.

Kolejnym ciekawym aspektem Call of Duty Modern Warfare będzie również to, że to pierwsza gra z serii, która ma zawierać pełnoprawny tryb crossplay między wszystkimi platformami – tak więc np. gracze na PS4 będą mogli grać z tymi na PC jak i Xboxie.

Jeśli chodzi o fabułę to według twórców będzie ona bardziej emocjonalna niż ta z poprzednich odsłon. Najnowszy trailer zdaje się potwierdzać to stwierdzenie – widać duży potencjał, a przerywniki filmowe mogą wyglądać naprawdę niesamowicie. Sama historia rozegrać się ma w teraźniejszości – w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, które albo stawiały na akcję osadzoną w dalekiej przyszłości, albo w przeszłości – w postaci II wojny światowej.

R E K L A M A

Jak wiemy, kampanię przygotowaną dla pojedynczego gracza będzie można rozegrać w kooperacji, co na pewno będzie miłym dodatkiem. Walczyć będziemy w najróżniejszych rejonach Ziemi, a sama gra będzie dość odważna w niektórych aspektach.

Oczywiście nie zabraknie też rozrywki multiplayer, a ta doczeka się kilku znaczących nowości, np. tryb 2vs2.

Polecane produkty
Kacper Dochód
Kacper Dochódhttps://www.hardware.info.pl
Newsman interesujący się grami wideo, wschodnią popkulturą i muzyką elektroniczną...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kacper Dochód
Kacper Dochódhttps://www.hardware.info.pl
Newsman interesujący się grami wideo, wschodnią popkulturą i muzyką elektroniczną...

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl