Trwa jeszcze zbiórka na Kickstarterze na grę Pathfinder: Kingmaker – choć gracze zdążyli już ufundować grę! [Wideo]

0
 

W ubiegłym miesiącu Owlcat Games ogłosiło, że rozpoczęła prace nad Pathfinder: Kingmaker. Będzie to RPG oparty na popularnej grze Pathfinder.

Inspiracjami dla twórców są takie produkcje jak Baldur’s Gate, Fallout i Arcanum. Gra ma w dużej mierze czerpać z tych tytułów, gdyż też będziemy tworzyć bohatera, eksplorować świat i poznawać towarzyszy. Nie zabraknie licznych walk i przetrząsania opuszczonych lochów.

Akcja gry Pathfinder: Kingmaker będzie toczyć się w Golarionie, czyli lokacji pełnej tajemniczych historii i zmagań. Tworząc swoje królestwo będziemy musieli mieć na uwadze rywali i liczne zagrożenia. Pathfinder: Kingmaker ma starczyć na 80 godzin (wątek główny i misje poboczne), z czego wątek główny wystarczy na 40 godzin.

R E K L A M A

Gra dysponuje ponad 100 rodzajami potworów, ponad 10 klasami i 7 rasami; ponad 400 umiejętnościami i cechami, 500 magicznymi przedmiotami, 300 zaklęciami i 14 regionami, które można dołączyć do królestwa.

Co ciekawe produkcja powstaje we współpracy z Chrisem Avellone’em, który miał duży wkład w takie gry jak Planescape Torment, Neverwinter Nights 2 czy Fallout 2. Tytuł został oparty na systemie narracyjnego RPG-a Pathfinder Roleplaying Game, wydanego w 2009 roku przez firmę Paizo Publishing. Akcja prezentowana jest w rzucie izometrycznym.

Gracz zarządza królestwem. Oprócz budowy twierdz, miast i osad, należy podejmować rozmaite decyzje odzwierciedlające charakter naszego herosa – możemy zarówno sprawować sprawiedliwe rządy, jak i wcielić się w rolę bezlitosnego tyrana.

Przypomnijmy, że zbiórka odbyła się na stronie Kickstarter: tutaj! A aż do 12 lipca potrwa zbiórka pieniędzy na dodatkowe cele…

Gra Pathfinder: Kingmaker ukazać się ma w 2018 roku. Platforma sprzętowa: PC.

Galeria

[ngg src=”galleries” ids=”9″ display=”basic_imagebrowser”]

Wideo

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o