TGA 2018: Strzelanka RAGE 2 z datą premiery i nowym zwiastunem

0
 

Poznaliśmy w końcu datę premiery gry RAGE 2. Produkcja tworzona przez dwa studia: id Software i Avalanche Studios trafi do sklepów 14 maja 2019 r.

Fajnie, że otrzymaliśmy kolejny zwiastun szalonej strzelanki? No, nie do końca. To się staje nudne. Choć nowy oficjalny zwiastun z RAGE 2 jest dynamiczny i dość zwariowany, to jednak niepierwszy raz twórcy pokazują albo grę ze złej strony albo po prostu tytuł ten będzie posiadał tylko nieprzeciętną oprawę graficzną. Jeśli faktycznie poziom grafiki będzie mieszany – czytajcie raz lepszy, a raz gorszy – to przyznamy, że nie wydamy złamanego pensa na ten tytuł, pomimo ciekawej grywalności.

Niestety w dzisiejszych czasach wszystko ma znaczenie, tak i w grach: grafika, grywalność powinna być dopracowana. Dzisiejszy publikowany przez nas materiał wideo z RAGE 2 nie zachwycił. Przypomnijmy jednak, że poprzedni był naszym zdaniem dość wyborny. Jak byście wytłumaczyli te skoki w jakości? A może na widzicie żadnych wad tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach.

R E K L A M A

Najnowszy zwiastun gry skupia się na otwartym świecie i na możliwości swobodnego działania podczas z rozgrywki w tej produkcji. Jak to wygląda, mniej więcej, możecie obejrzeć we wspomnianym zwiastunie…

“Kiedy opuszczasz obszar początkowy, otwiera się przed tobą cały świat. Wszędzie natrafisz na dynamicznie rozwijające się wydarzenia. Możesz znaleźć placówkę bandytów do zlikwidowania albo wyścig, w którym zechcesz wziąć udział. A może konwój, który musisz zniszczyć? Ukończenie takich aktywności poprawi też twoje stosunki z niektórymi kluczowymi postaciami z głównej linii fabularnej. Wszystko, co zrobisz, zostanie nagrodzone.” – Tim Willits, dyrektor studia id Software.

Platformą docelową dla gry RAGE 2 są komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o