TGA 2018: Anthem na nowym świetnym zwiastunie

0
 

Premiera gry Anthem zbliża się wielkimi krokami, bowiem została zaplanowana na 22 lutego 2019 r. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun.

Zwiastun zaprezentowany na gali The Game Awards 2018 przybliża fabułę produkcji. Gra ma być efektownym połączeniem gry akcji, RPG i MMO.

“Obejrzyj najnowszy oficjalny zwiastun gry Anthem z gali Game Awards 2018. Dzięki możliwościom javelinów uzdolnieni piloci zwani lancerami zdołali wywalczyć dla ludzi miejsce w tym niebezpiecznym świecie. Ale pojawił się nowy wróg, który pragnie wykorzystać nieograniczoną potęgę Hymnu. Jeśli dopnie swego, nic nie będzie w stanie go powstrzymać.”

Co ciekawe BioWare i EA zapowiadają także wersję demo gry. W pierwszej kolejności jednak w dniach 25-27 stycznia grę będą mogli wypróbować posiadacze tego tytułu z przedsprzedaży. Z kolei w dniach 1-3 lutego pozostali zainteresowani.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że Anthem trafi w ręce graczy na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Teraz pozostawiamy Was z możliwością obejrzenia zwiastuna z polskimi napisami.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o