Sudden Strike 4 otrzymało czwarte DLC – The Pacific War [Zwiastun]

0
 

Najnowszy dodatek do wciąż rozwijanej gry strategicznej Sudden Strike 4 przynosi ze sobą nowe misje, dowódców oraz dużą ilość nowych pojazdów…

Przypomnijmy, że gra Sudden Strike 4 ukazała się na rynku – już jakiś czas temu – 11 sierpnia 2017 r. na PC i PlayStation 4 i 26 czerwca 2018 na Xbox One. Gra może się nie znudzić – twórcy udostępnili 22 lutego kolejne, już czwarte płatne DLC: The Pacific War.

Najnowsze rozszerzenie tej lubianej gry przez fanów gier z gatunku RTS kosztuje też swoje – około 70 złotych, ale chyba warto go posiadać w swojej kolekcji. Zanim obejrzymy zwiastun tego dodatku, napiszemy sobie krótko, co ma do zaoferowania.

R E K L A M A

Czwarty dodatek The Pacific War zaoferuje dwie nowe kampanie, których akcja potoczy się w rejonie Azji Południowo-Wschodniej podczas II wojny światowej, sześciu nowych dowódców, aż nowych 51 pojazdów, a nawet nowe umiejętności jednostek.

“Dodatek „The Pacific War” do Sudden Strike 4 rzuca cię w sam środek starcia wojsk alianckich z armią Cesarstwa Japonii. Pokieruj japońską inwazją na Singapur, brytyjską twierdzę w Azji Południowej i zajmij najważniejsze cele strategiczne. Stocz wielką bitwę morską pod Santa Cruz i pokrzyżuj plany wroga, korzystając z licznych jednostek morskich i powietrznych. Odtwórz największy desant morski podczas wojny na Pacyfiku, broniąc Wysp Ryukyu w bitwie o Okinawę. Obejmij dowodzenie nad wojskami alianckimi od pierwszej wielkiej ofensywy przeciwko Cesarstwu Japonii na Guadalcanal aż po zaciętą bitwę o Iwo Jimę.”

Na koniec zapraszamy do obejrzenia zwiastuna z dodatku The Pacific War dla gry Sudden Strike 4.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o