Respawn Entertainment wyda dwie nowe gry w 2019 roku?

0

Ander Wilson, szef firmy EA podczas podsumowania wyników finansowych poinformował, że studio Respawn w 2019 roku może wypuścić na rynek dwie gry.

Przypomnijmy, że EA w 2017 roku zapłaciło 151 milionów w gotówce i 164 mln w akcjach za Respawn Entertainment, EA chce, aby łączna wydana kwota wynosząca 315 milionów dolarów okazała się w przyszłości owocna. EA lubi zamykać studia, jeśli nie przynoszą zysków bądź też nie są zadowoleni z ich pracy, dlatego studio Respawn Entertainment, twórcy gier Titanfall, powinno się naprawdę postarać. Nad czym teraz pracują?

Według zapowiedzi na targach E3 2018 wiemy, że studio jest na etapie produkcji gry na licencji Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order, która ma zadebiutować w okresie świątecznym w 2019 roku.

R E K L A M A

Respawn Entertainment pracuje nad grą Star Wars Jedi: Fallen Order Respawn Entertainment pracuje nad grą Star Wars Jedi: Fallen Order

Czy drugą produkcją będzie gra Titanfall 3? Wątpliwe. A może nowym tytułem będzie jakaś nowa marka EA? Tego nie wiemy i musimy jeszcze trochę poczekać.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o