Remasterowany Warcraft III: Reforged i duża dawka wideo

0
 

Blizzard zapowiedział premierę gry Warcraft III: Reforged, która odbędzie się w 2019 roku. Będzie to odświeżona wersja popularnego niegdyś RTS-a z 2012 roku.

Remasterowana gra ma być dostosowana do współczesnych standardów, z ładniejszą oprawą wizualną. Czego dokładnie możemy się po niej spodziewać?

Wszyscy fani gier z gatunku RTS oraz serii Warcraft będą mogli rozkoszować się rozgrywką przy maksymalnej rozdzielczości 4K oraz nowymi cutscenkami, które prezentują wysoki poziom – o czym możecie się przekonać klikając w zakładkę “zwiastun”. Niezupełnie nowa produkcja ponadto posiadać ma edytor świata gry, a także wprowadzonych szereg poprawek. Wszystko to ujrzymy i doświadczymy w Warcraft III: Reforged podczas 62 misji, które zajmą na przejście gry około 40 godzin zabawy.

R E K L A M A

Co ciekawe gra strategiczna Warcraft 3: Reforged ma być zestawem złożonym z podstawowej części gry i z rozszerzenia The Frozen Throne. Czy fani gier Warcraft będą zadowoleni?

Zdania na temat czy to odświeżenie produkcji Warcraft III będzie dobre bądź może idealne zawsze będą podzielone. Naszym jednak zdaniem ta oferta od twórców remasterowanej gry to zdecydowanie za mało, aby przykuć uwagę większego grona graczy. Dlaczego? Przede wszystkim jest to zaporowa cena, która już w przedsprzedaży wynosi przecież niemało – 29,99 euro.

Oczywiście fanów tej marki gier nie brakuje, co nie zmieni faktu, że gra ta powinna być przygotowana niemal od zera jako produkcja AAA, a nie wykonana dużo tańszym kosztem… A Wy? Co o tym sądzicie?

We wspomnianej zakładce możecie zobaczyć aż trzy oficjalne materiały wideo z produkcji.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o