Pudełkowa wersja Edycji Deluxe gry Blitzkrieg 3 na CDP.pl już dostępna! [Trailer]

0
 

Na polski rynek trafia edycja Deluxe najnowszej części serii Blitzkrieg. Od przedwczoraj na CDP.pl jest dostępna wersja pudełkowa.

Blitzkrieg 3 to trzecia odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II Wojny Światowej. W grze stajemy po jednej ze stron konfliktu w największej wojnie w historii ludzkości i możemy zmierzyć się z graczami z całego świata.

Edycja Deluxe zawiera oprócz trzeciej części także wcześniejsze gry z cyklu oraz DLC takie jak specjalną misję dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora” czy wyjątkowe maszyny wojenne, takie jak Czołg T-34-76 oraz ciężki czołg M6. Nie zabraknie też unikatowych dowódców: Konstantina Rokossowskiego, Ericha von Mainsteina i Bernarda Montgomery’ego, którzy zapewniać będą swoim oddziałom dodatkowe umiejętności. Prócz tego można liczyć na wyróżnienia dla gracza: wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia w bazie oraz posrebrzaną nazwę gracza w trybie dla wielu graczy. Do całości dodany został cyfrowy poradnik do gry.

R E K L A M A

Grę charakteryzuje historyczna kampania dla jednego gracza odbywająca się w latach 1939-1945, czyli od ataku na Polskę w 1939r., aż po zdobycie Berlina przez Armię Czerwoną w 1945r. Gracz będzie mógł skorzystać z trzech grywalnych stron konfliktu – ZSRR, państw Osi oraz zachodnich aliantów. W trakcie rozgrywki budujemy fortyfikacje i staramy się uzyskać dostęp do zaawansowanych technologii wojskowych. Do dyspozycji oddano szeroki zestaw jednostek wojskowych – od oddziałów szturmowych po artylerię rakietową.

Produkcję ubogaca tryb dla wielu osób – rozgrywka przedstawia symulowaną linię frontu, w której jeden gracz atakuje kluczowe punkty strategiczne a drugi ich broni.

W sumie w grze czeka na nas 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach, w tym kampanie w Afryce, obronę Sewastopola 1941-42, powstanie Warszawskie 1944, lądowanie w Normandii 1944, ofensywę w Ardenach 1944-1945, czy wreszcie marsz na Berlin 1945. Warto zaznaczyć, że produkcja oferuje ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II Wojny Światowej.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o