Przygodowo-platformowa gra Candle już dostępna! [Trialer i screeny]

0
 

Firma Daedalic Entertainment i Teku Studios poinformowali kilka dni temu, że na platformę PC trafiła do sprzedaży gra przygodowa Candle.

Gra pełna wymagających zagadek logicznych została stworzona na silniku Unity 4 i jest pierwszą produkcja hiszpańskiego studia.

Głównym bohaterem jest młodzieniec imieniem Teku, który musi uratować szamana swego plemienia z rąk wrogiego klanu Wakcha. Aby ukończyć misję, Teku musi uporać się z licznymi niebezpieczeństwami i pułapkami oraz wykazać się spostrzegawczością, sprytem i umiejętnością wyciągania wniosków. W wykonaniu zadania pomoże mu jego lewa ręka-świeca, dzięki której odeprze wrogów i rozświetli ciemne miejsca.

R E K L A M A

Grę Candle wyróżnia wyjątkowa oprawa graficzna, bowiem wszystkie tła, postacie i obiekty zostały namalowane ręcznie przy pomocy farb plakatowych i przeskanowane na potrzeby gry, co sprawia, że mamy wrażenie oglądania żywego malowidła.

Z okazji premiery Candle, Daedalic Entertainment udostępniło również nowy zwiastun, który z pewnością trzeba obejrzeć…

Warto dodać, że gra Candle zmierza też na platformę WiiU, a premiera jej zaplanowana jest na rok 2017. Wersję PC możecie zakupić na platformie Steam…

Galeria

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_imagebrowser”]

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o