Przygodówka Filary Ziemi będzie dostępna w wersji pudełkowej, z polskimi napisami! [Wideo]

0
 

Polski wydawca – firma Techland – zapowiada polskie wydanie gry Filary Ziemi – od Daedalic Entertainment – przygodówkę 2D opierającej się na powieści Kena Folleta.

Fabuła będzie rozgrywać się w XII-wiecznej Anglii, w czasach ubóstwa i wojen. Miejscem akcji będzie miasto Kingsbridge, gdzie rozpoczyna się budowa katedry mającej zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo mieszkańcom.

Gracz pokieruje losami trzech bohaterów: Philipem – przeorem opactwa Kingsbridge, Jackiem – architektem mającym nadzorować budowę katedry oraz Alieną, która wraz z młodszym bratem znalazła się w bardzo trudnej sytuacji po tym, jak ich ojciec – hrabia Shiring – został uwięziony i stracony.

R E K L A M A

Filary Ziemi zostaną podzielone na trzy części – “Z popiołów”, “Siejąc wiatr” i “W oku cyklonu”. Premiera pierwszej odbędzie się 15 sierpnia. Więcej informacji na jej temat pojawi się na Gamescomie.

Pudełkowe wydanie (Edycja Kingsbridge) będzie zawierać przepustkę sezonową zapewniającą dostęp do wszystkich ksiąg oraz różne dodatki. Gra będzie dostępna w wersji z polskimi napisami.

Ścieżkę dźwiękową opracowała praska orkiestra FILMharmonic. Z kolei XII-wieczną Anglię – przedstawioną w grze – wiernie odwzorowano na ponad 200-stu grafikach.

Platformą docelową dla gry The Pillars of the Earth są konsole Xbox One, PS4, PC oraz urządzenia przenośne.

Foto

the-pillars-of-the-earth-zapowiedz-grafika

filary-ziemi-techland-grafika

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o