Premiera polskiej gry Observer [Zwiastun]

0
 

W związku z premierą opublikowano nowy zwiastun. Trailer zadaje pytanie, co by się stało, gdyby zhakować nasz strach.

Akcja gry rozgrywa się w Krakowie w niedalekiej przyszłości (2084 rok). Podczas rozgrywki poznajemy losy Daniela Lazarskiego, detektywa neuronowego, zwanego Obserwatorem. Może on wnikać w umysły podejrzanych i je hakować.

Pewnego dnia Lazarski otrzymuje list od swojego zaginionego syna, który pracuje dla Chiron Corporation…

R E K L A M A

Sam producent opisuje grę następująco:

“Jest rok 2084. Nazywasz się Daniel Lazarski. Należysz do elity. Jesteś jednym z detektywów neuronowych, zwanych Obserwatorami – należycie do zewnętrznie finansowanej jednostki policji, a wasza rola polega na hackowaniu i przejmowaniu umysłów przestępców. Tajemnicza wiadomość od twojego zaginionego syna, wysoko postawionego inżyniera zatrudnionego przez wszechwładną Chiron Corporation, okazuje się początkiem śledztwa, które wiedzie cię poprzez krakowskie slumsy klasy C. W celu odnalezienia wskazówek i tropów musisz hackować umysły przestępców i ich ofiar, a także przeżywać ich najmroczniejsze lęki. Jak daleko posuniesz się, aby odkryć prawdę?”.

Trzeba przyznać, że gra zapowiada się na ciekawą cyberpunkową przygodę, nie uważacie? Światowe jak polskie redakcje już dość pozytywnie wypowiadają się na temat nowej gry Bloober Team.

“Observer to jedna najbardziej wciągających gier, w jakie miałem okazję zagrać. Chwyta za kołnierz i wrzuca w sam środek pokręconej cyberzagadki, utrzymując tempo dobrego thrillera i nie nudząc ani przez moment” – pisze recenzent z DarkStation (9/10)

Z kolei Game Informer (9/10) nazywa grę “jednym z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat” oraz “pozycją obowiązkową dla fanów horrorów i science-fiction”.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz