Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 przesunięta!

0
 

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla wszystkich oczekujących na polską grę Sniper: Ghost Warrior 3.

Polska gra miała ukazać się wpierw w 2016 roku, później 27 stycznia 2017, jednakże już wiemy, że trzeba będzie na nią poczekać dłużej niż zakładano.

Marek Tymiński – prezes CI Games informuje, że przesunięcie premiery gry podyktowane jest chęciami o jak najdokładniejszego dopracowania tytułu, względem którego oczekiwania cały czas rosną.

R E K L A M A

„To największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek realizowaliśmy w CI Games. Oczekiwania fanów są bardzo wysokie i musimy mieć pewność, że je zrealizujemy. Niestety, żeby to zapewnić potrzebujemy dodatkowych kilku miesięcy. Chcemy zredefiniować zarówno markę Sniper: Ghost Warrior, ale także cały gatunek gier snajperskich. Reakcja fanów, którym pokazaliśmy grę, utwierdza nas w przekonaniu, że nasz projekt ma wielki potencjał – zarówno z punktu widzenia biznesowego, jak i artystycznego. Mimo to decyzja o przełożeniu premiery z pewnością nigdy nie jest łatwa.” – mówi prezes CI Games, Marek Tymiński

Kiedy zatem gra Sniper: Ghost Warrior 3 trafi na sklepowe półki? Premiera gry została przełożona na 4 kwietnia 2017. Przypomnijmy, że platformą docelową są pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o