Strona główna Gry Gry komputerowe Premiera Ghost Recon Breakpoint. Zobacz zwiastuny!

Premiera Ghost Recon Breakpoint. Zobacz zwiastuny!

Najnowsza odsłona serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego zostanie wydana już jutro, tj. 4 października. Ghost Recon Breakpoint będzie kontynuacją wydarzeń znanych nam z produkcji z przed dwóch lat: Ghost Recon Wildlands.

Tytuł znowu pozwoli nam na ogrywanie kampanii, w kooperacji składającej się maksymalnie z czterech graczy. Powróci też znany z poprzedniej części tryb Ghost War, który umożliwi nam udział w starciach PvP z żywymi przeciwnikami (4vs4). Główną osią zabawy pozostaną jednak zmagania z wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, od których na dużej, fikcyjnej wyspie Aurora będzie się roiło.

Oczywiście Ubisoft ma również duże plany na rozwijanie Ghost Recon Breakpoint po premierze. W formie DLC dostaniemy między innymi rajdy, nowe klasy postaci, mapy do trybu Ghost War, czy też rozszerzenia fabularne.

Twórcy gry udostępnili na swoim kanale z mediami w serwisie YouTube m.in. trailer premierowy, który to pozwoli nowym graczom mniej więcej zrozumieć ogólny zarys historii i wprowadzić w klimat produkcji. Możecie go oczywiście obejrzeć poniżej.

R E K L A M A

Czy najnowsza odsłona Ghost Recon: Breakpoint podwyższy “ogólny” poziom całej serii? Zobaczymy. Pierwszą szansę na osobiste sprawdzenie pełnego tytułu dostaniemy już jutro – na PS4, Xbox One oraz na PC.Polecane produkty
Kacper Dochód
Kacper Dochódhttps://www.hardware.info.pl
Newsman interesujący się grami wideo, wschodnią popkulturą i muzyką elektroniczną...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kacper Dochód
Kacper Dochódhttps://www.hardware.info.pl
Newsman interesujący się grami wideo, wschodnią popkulturą i muzyką elektroniczną...

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl