Prace nad Sniper: Ghost Warrior 3 zakończone. Będzie specjalny tryb – wyzwanie [Wideo]

0
 

CI Games wreszcie zakończyło prace nad grą Sniper: Ghost Warrior 3.

Warto zaznaczyć, iż premiera była już kilka razy przekładana. Po raz ostatni miało to miejsce w marcu. Gra ma otrzymać finalne poprawki i ukazać się 25 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że gracze już dłużej nie będą musieli czekać.

Poinformowano, że Sniper: Ghost Warrior 3 uzyskał status gold, co oznacza, że prace zostały ukończone i gra jest gotowa na debiut, który odbędzie się na platformach PC, PS4 i Xbox One. Jak mówią twórcy:

R E K L A M A

“Gracze mogą teraz pomyślnie oznaczyć datę 25 kwietnia na kalendarzach, kiedy to Sniper Ghost Warrior 3 zadebiutuje na półkach sklepowych, jak i w dystrybucji cyfrowej. To nowy początek dla marki Sniper Ghost Warrior. Pracowaliśmy niestrudzenie nad stworzeniem zupełnie nowego doświadczenia osadzonego w wyjątkowo wykreowanym otwartym świecie.”

Ponadto gra otrzyma specjalny tryb wyzwanie przeznaczony dla doświadczonych graczy. Ma on charakteryzować się brakiem interfejsu użytkownika (HUD), zwiększoną czujnością przeciwników i znikającymi znacznikami po użyciu drona zwiadowczego.

“Tryb Wyzwań jest moim ulubionym elementem Sniper Ghost Warrior 3, ponieważ większą wagę przykłada do samych umiejętności gracza, a nie do ułatwień oferowanych przez mechanikę gry. Dobrym przykładem jest użycie drona. Dzięki niemu oznaczymy przeciwników, ale po jego przywołaniu markery znikają. Powoduje to konieczność zapamiętania położenia wrogów w obrębie  posterunków.” – mówi Tomasz Pruski, Senior Level Designer w CI Games

Tryb Wyzwanie ukazuje najnowszy materiał wideo.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o