Polska gra Frostpunk już prawie gotowa – zobacz napędzane parą roboty [Wideo]

0
 

Ekipa 11 bit studios poinformowała, że prace na grą Frostpunk dobiegają końca. Premiera już wkrótce.

Jest też nowy materiał wideo, na którym polskie studio informuje dość tajemniczo o napędzanych parą maszyn, które wezmą udział w grze.

“Automatony to olbrzymie maszyny, napędzane parą, będące doskonałym osiągnięciem inżynierii i przykładem tego jak ludzie potrafią wykorzystać technologię do przetrwania w skrajnych warunkach. Te maszyny mogą zastąpić ludzi w ciężkiej pracy i być używane do bardziej ryzykownych zadań. Automatony to także najlepszy przykład, że steampunk jako technologia może być bardzo praktycznym narzędziem w walce o przetrwanie w skrajnie niesprzyjających warunkach. Naturalnie Automatony to tylko jeden z wielu elementów rozgrywki we “Frostpunku” i więcej pokażemy w nadchodzącym trailerze a także kolejnych aktualizacjach na temat gry.” – tłumaczy przedstawiciel 11 bit studios.

Przypomnijmy coś o grze Frostpunk. Jest to strategia warszawskiego 11 bit studios. Gra ta zostanie wydana pod koniec obecnego kwartału – w marcu 2018.

R E K L A M A

Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się szersze akcje marketingowe, dzięki którym powinniśmy otrzymać trochę nowych materiałów i informacji.

Wiadomo już także, że poza kampanią Frostpunk, gra zaoferuje również inne tryby rozgrywki, choć brak jeszcze jakichkolwiek szczegółów.

Co ciekawe, deweloperzy włożyli masę pracy w opracowanie ciekawego świata, dlatego chcieliby, aby w przyszłości uniwersum to pojawiło się również w innych grach.

Gra Frostpunk póki co zmierza tylko na platformę PC.

 

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz