Nowy scenariusz Upadek Winterhome dla gry Frostpunk gotowy [Zwiastun]

0
 

19 września 2018 zgodnie z obietnicą udostępnione zostało fabularne rozszerzenie Upadek Winterhome do gry Frostpunk. Dodatek do gry jest darmowy.

Nowe DLC Upadek Winterhome zostanie pobrane automatycznie, jako aktualizacja gry Frostpunk.

“Prócz godzin zupełnie nowej zawartości i świeżego spojrzenia na mechaniki moralnej dwuznaczności, dodatek da graczom również szansę do zarządzania na zupełnie nowej mapie z odświeżoną grafiką i odkrycia nowych informacji o zamarzniętym, srogim świecie. Odkryj sekrety przeszłości – jaka jest mroczna historia upadłego miasta Winterhome, które gracze odkryli w głównej kampanii gry?”

Przypomnijmy, ze polska gra Frostpunk to bardzo dobrze przyjęta, pozytywnie oceniana strategia. Pierwsza aktualizacja przyniosła hardkorowy tryb Survivor, obsługę technologii Nvidia Ansel. Z kolei DLC zatytułowane People and Automatons powiększyło opcje personalizacji oraz poprawiło oprawę wizualną…

R E K L A M A

Darmowe rozszerzenie Upadek Winterhome będące czymś w rodzaju prequelem przynosi graczom nową lokalizację, nieco zmodyfikowaną mechanikę rozgrywki i opowieść o upadku tytułowego miasta.

To nie koniec, dowiedzieliśmy się również, że polskie studio odpowiedzialne za grę pracuje już przy kolejnych aktualizacjach.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o