Nowe gry z serii Need for Speed, Star Wars i kolejna gra Titanfall już w tym roku

0

EA poinformowała, że Star Wars Jedi Fallen Order, nowy Need for Speed i kolejna gra Titanfall ukażą się jeszcze w tym roku.

Jak donosi Electronic Arts jesienią tego roku ukaże się Star Wars Jedi: Fallen Order od autorów cyklu Titanfall, a także nowa gra z serii Need for Speed. Co do studia Respawn Entertainment – o czym w zasadzie już informowaliśmy – pracuje ono nad jeszcze jedną grą związaną z serią Titanfall. Teraz jednak wiadomo, że i ta gra również ma ukazać się w 2019 roku.

Wszystkie informacje przekazano podczas spotkania z inwestorami i przekazywania raportu finansowego. Jak można było się domyślać, pomimo tego, że gra Battlefield V trafiła do szerokiej liczby graczy 7,3 miliona, a z kolei gra FIFA 19 do 20 milinów graczy, to nie są to wcale rekordowe wyniki. EA liczyła na coś więcej.

R E K L A M A

Z wymienionej listy gier będących w produkcji, wiadomo tylko coś więcej na temat tytułu Star Wars Jedi Fallen Order. Gra ta osadzona będzie między trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi…

Miejmy nadzieję, na co liczą też gracze, że nowa gra z serii Gwiezdnych Wojen od Respawn Entertainment będzie w końcu czymś lepszym aniżeli to co oferowało samo EA. Czas pokaże.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o