Najnowsze Metro Exodus ma być ładną grą – nawet na słabszym sprzęcie!

0
 

Niedawno studio 4A Games zapowiedziało nową grę z serii Metro. Mowa oczywiście o Metro Exodus, które będzie inspirowane powieściami Głuchowskiego – Metro 2033 oraz Metro 2035.

Zapowiedź na targach E3 2017 była też dobrym momentem do pokazania – chyba się zgodzicie – świetnego zwiastuna.

Trailer ukazuje przeciwników i wygląd świata po zagładzie atomowej. Ci, którzy przeżyli zamieszkują stacje metra. Tam znajduje się ich schronienie.

R E K L A M A

Gra pozwoli swobodnie eksplorować lokalizacje poza moskiewskim metrem. Gracz będzie musiał uważać nie tylko na powierzchni ale i w samym metrze.

Jak powiedział producent gry, Jon Bloch:

“Naszym celem jest wykorzystanie pełnego potencjału każdej z platform, dlatego też w przypadku PC staramy się, by posiadacze słabszych kart graficznych, które spełnią jednak wymagania, cieszyli się grą, która świetnie wygląda i dobrze działa. Jeśli jednak macie GPU z najwyższej półki, wykrzeszemy z nich ile się da. Przesuwanie granic zawsze było i będzie naszym priorytetem.”

Produkcja ma oferować wiele zarówno pod względem fabuły i samej rozgrywki, jak i oprawy wizualnej. Ma też pokazać moc drzemiącą w Xbox One X…

Metro Exodus jest trzecią po 2033 i Last Light częścią serii. Gra pojawi się w przyszłym roku na konsolach Xbox One oraz Xbox One X, PlayStation 4 oraz na PC.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o