Mortal Kombat 11 na nowych brutalnych zwiastunach

0
 

Po zapowiedzi na TGA 2018  gry Mortal Kombat 11, zgodnie ze składanymi obietnicami, twórcy pokazują coraz więcej brutalnych materiałów wideo z tej produkcji.

Odpowiedzialnym studiem za najnowszą część gry z serii Mortal Kombat jest NetherRealm Studios. Najświeższa produkcja to nie tylko lepsza oprawa audiowizualna, ale również lepsze jakościowo ostateczne ciosy fatality i z pewnością bardziej krwawe. Mortal Kombat 11 przeznaczony będzie na platformę PC oraz na konsole Xbox One, PlayStation 4, ale również i na Nintendo Switch.

Gracze uzyskają do dyspozycji 25 dynamicznych wojowników. Część z nich możemy już obejrzeć na najnowszych krwawych zwiastunach, które nie są przeznaczone dla dzieci.

R E K L A M A

Poniżej odnajdziecie m.in. zwiastun fabularny oraz ten prezentujący wspomniane ciosy fatality. Poniższe trailery, nas przynajmniej, niestety ale nie zachwyciły…

Dla nas będzie to kolejny rok bez Mortal Kombat – szkoda, że twórcy od dłuższego czasu nie mogą jakoś do nas zupełnie trafić… Premiera gry została zaplanowana na 23 kwietnia 2019 r.

Zwiastuny

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o