Metro Exodus – Koszmar Artema – fajny trailer CGI od Platige Image

0
 

Twórcy strzelanki Metro Exodus pokazali światu trailer CGI pod tytułem Koszmar Artema. Nowe wideo stanowi fabularne wprowadzenie do gry. Warto obejrzeć.

Ważnym faktem jest to, że ten wspomniany zwiastun został stworzony przez polskie Platige Image. Nowy, klimatyczny materiał wideo ze świata gry Metro Exodus, trwający aż przeszło 4 minuty przedstawia fabularne wprowadzenie do gry, która premierę miała w tym miesiącu.

Trailer ten obejrzycie i u nas, poniżej nowinki. Warto się nim zainteresować.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że gra Metro Exodus będąca kontynuacją świetnie ocenianych gier Metro 2033 i Metro: Last Light miała swoją premierę 15 lutego 2019 r. Gra ta ukazała się na polskim rynku z polskimi napisami na platformie PC, Xbox One oraz na konsoli PlayStation 4.

“W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Ziemia została zdewastowana przez nuklearną pożogę, a kilka tysięcy ocalałych znalazło schronienie w głębokich tunelach. Wierzyli, że są ostatnim bastionem ludzkości. Mylili się. Jedynie Artem miał odwagę śnić o ponownym życiu na powierzchni. Ale takie sny szybko mogą przerodzić się w koszmary.”

Gra Metro Exodus w wersji cyfrowej znajduje się obecnie tylko na platformie Epic Games Store.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o