Metro Exodus dostępna w Epic Games Store i nie będzie jej na platformie Steam?

0

Sklep Epic Games Store nieźle sobie poczyna. Cyfrową wersję Metro Exodus nie zakupimy już na Steamie, a tylko w sklepie twórców silnika Enreal Engine.

Po grze The Division 2, Epic Games Store ma już w swoim katalogu gier kolejny growy hit. Gra Metro Exodus bez wątpienia do nich należy.

Z jednej strony cieszy, że twórcy gry uzyskają większy zysk ze sprzedaży, z drugiej jednak strony co mają powiedzieć miliony graczy platformy od firmy Valve. Okazuje się, że nie będzie może tak źle.

R E K L A M A

Wygląda na to, że gra studia 4A Games ukaże się jednak na platformie Steam. Produkcja powróci do oferty Steam, ale dopiero rok po premierze. Oczywiście osoby, które już wcześniej skorzystały z przedsprzedaży na platformie Steam mogą spać spokojne, bowiem dostaną swoją upragnioną grę.

Warto zauważyć również jeszcze jedną rzecz. Polski wydawca gry Metro Exodus w wersji pudełkowej poinformował, że wszystkie egzemplarze gry, zarówno preorderowe, jak i te dostępne w sklepach zawierają klucze aktywacyjne na platformę Epic Games Store…

Ale niestety całą grę trzeba będzie ściągnąć z sieci, bowiem na płycie nie znajdziemy plików instalacyjnych. Każdy posiadacz gry w wersji pudełkowej będzie musiał pobrać aż 59 gigabajtów danych. Co ciekawe – jak donosi serwis Gry-Online.pl – w polskiej wersji pudełkowej Metro Exodus w ostatniej chwili Techland dołożył naklejki z informacją dotyczącą potrzeby ściągnięcia dużego pakietu danych.

Na koniec przypomnijmy, że gra Metro Exodus trafiła na rynek 15 lutego 2019 roku. Produkcja ta dostępna jest na platformę PC, PS4 i Xbox One.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o