Left Alive – nowa gra od Square Enix zbiera kiepskie oceny [Zwiastun]

0
 

Niestety, najnowsza produkcja od Square Enix zbiera nieprzychylne recenzje – zwłaszcza od różnych redakcji popularnych serwisów. Cena gry została nawet obniżona – gdzie nie gdzie – o 50%.

Gra Left Alive, jak się okazuje w przypadku Japonii, została stanowczo skrytykowana przez graczy z kraju Kwitnącej Wiśni m.in. za brzydką grafikę, problemy ze sterowaniem.

Z kolei w serwisie Metacritic również nie jest lepiej, bowiem oceny recenzentów z różnych redakcji są po prostu słabiuteńkie. Co dziwniejsze, jeśli chodzi o graczy i ich oceny, to są już całkiem dobre, a z kolei na platformie Steam znowu nie bardzo.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że produkcja ta należąca do serii gier Front Mission, porzuca RPG-owe korzenie, stawiając przede wszystkim na akcję. Fabuła gry została osadzona w trzeciej dekadzie XXII wieku (2127 r.) w ogarniętym działaniami wojennymi rosyjskim mieście Novo Slava. Zadaniem graczy jest pokierowanie losami aż trzech bohaterów, a wszystkie rozdziały będzie można przechodzić na różne sposoby i z różnymi skutkami na zakończenie gry.

Ponadto zwróćmy uwagę, że Left Alive nie oferuje również polskiej wersji językowej, co może okazać się dla niektórych barierą nie do przejścia.

Pierwsze oceny gry Left Alive:

  • DualShockers – 35/100
  • Everyeye.it – 50/100
  • GameSpot – 30/100
  • IGN – 38/100
  • Multiplayer.it – 35/100
  • PlayStation Universe – 70/100

Gra Left Alive ukazała się na rynku 5 maja 2019 roku na platformie PC i PlayStation 4. Z okazji tej premiery udostępniono również jej zwiastun premierowy.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz