Johnny Cage oraz Noob Saibota na zwiastunach Mortal Kombat 11

0
 

NetherRealm Studios odpowiedzialne za grę Mortal Kombat 11 publikuje duże treści wideo z nadchodzącej produkcji. Na najnowszych zwiastunach zobaczymy m.in. takie postacie jak: Johnny Cage oraz Noob Saibota.

W sieci ukazał się również zwiastun fabularny z Mortal Kombat 11, który kompletnie nie przypadł nam gustu. Dlatego też my udostępniamy w tej informacji tylko najciekawsze świeże materiały wideo z gry, które krótko mówiąc bardzo nas przekonują do sięgnięcia po tą produkcję.

Pierwszą postacią jaką ujrzycie dzisiaj jest Johnny Cage. Zwiastun ten pozwoli Wam przyjrzeć się stylowi walki oraz umiejętnościom tej popularnej z serii postaci.

R E K L A M A

“Johnny Cage to najnowsza postać w ciągle rozbudowywanym roosterze Mortal Kombat 11, obok ogłoszonych już: Skorpiona, Raidena, Sub-Zero, Sonyi Blade, Skarlet, Baraki, Gerasa, Kano, D’Vorah, Kabala oraz Jade. Mortal Kombat™ 11 to najnowsza odsłona ikonicznej serii bijatyk, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio NetherRealm Studios.”

Z kolei postać znana jako Noob Saibot powraca do Mortal Kombat po około 8 latach nieobecności. Trzeba przyznać, że i ten gameplay prezentuje się również wybornie. Jest na co czekać…

Na koniec przypominamy, że Mortal Kombat 11 ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 – 23 kwietnia – i na Nintendo Switch,  ale w nieco późniejszym terminie.

Zwiastuny

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz