Start Gry Gry komputerowe Jagged Alliance: Rage! - z datą premiery

Jagged Alliance: Rage! – z datą premiery [Gameplay]

Autor publikacji

Tomasz Filipski
Tomasz Filipskihttps://www.hardware.info.pl
Administrator i założyciel stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Urodzony w Rzeszowie w 1984 roku. Z zainteresowaniem i zamiłowaniem do wyszukiwania nowinek technologicznych dotyczących m.in. sprzętu komputerowego, a także kochający cyfrową rozrywkę pod postacią gier wideo, filmów, seriali i muzyki, już w latach 2005-2014 planował powstanie powyższych internetowych serwisów...
 

Zaledwie w grudniu 2017 roku informowaliśmy o powrocie nowej produkcji z serii gier Jagged Alliance, a już wiemy, że premiera jej na platformie PC odbędzie się w tym miesiącu.

Z okazji ogłoszenia daty premiery, twórcy – studio Handy Games – udostępnili również nowy gameplay, który krótko mówiąc – przynajmniej nas – nie zachwyca.

Za sprawą THQ Nordic miało być tylko lepiej. W grudniu pisaliśmy, że powinniśmy być spokojni o nową produkcję, okazuje się, że gra Jagged Alliance: Rage! – najnowszy twór z niegdyś bardzo popularnej serii gier – raczej przynajmniej starszego gracza niczym nie zachwyci. A szkoda!

REKLAMA

W najnowszej produkcji Jagged Alliance: Rage! gracze pokierują zespołem najemników. Według twórców gra ma być dość trudna, bowiem nasza drużyna korzystająca z bardzo ograniczonych zasobów będzie musiała się zmierzyć z dość liczebnym wrogiem.

W tej strategii turowej pojawią się znane postacie: Ivan Dolvich, Helmut „Grunty” Grunther, Charlene „Raven” Higgins… Bohaterowie ci posiadać mają unikatowe umiejętności, które podczas walki staną się coraz bardziej prężniejsze, wyspecjalizowane.

Gra ma pozwolić na około 20 godzin zabawy. W grze zatem znajdziemy tryb single-player, ale także sieciową kooperację dla dwóch osób.

Wracając do najnowszego materiału wideo, obejrzymy na nim rozgrywkę i cała otoczkę Jagged Alliance: Rage! Obejrzyjcie go uważnie, a raczej – tak jak my – przestaniecie się interesować tą produkcją.

Gra Jagged Alliance: Rage! – ukaże się na PC 27 września, natomiast na konsolach PS4 i Xbox One – 6 listopada 2018.

Aktualizacja:

THQ Nordic ogłosiło przesunięcie daty premiery na 6 grudnia 2018. Wydawca nie poinformował, dlaczego gra ukaże się z późnieniem. Twórcy udostępnili także kolejny nudny zwiastun.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Cyberpunk 2077 – informacje o multiplayerze, DLC i nowe trailery

Na targach PAX w Australii przedstawiciele polskiego CD Projekt Red ujawnili kilka nowych informacji na temat swojej najnowszej, chyba najbardziej wyczekiwanej na rok 2020,...

Death Stranding z polskim dubbingiem i na nowych zwiastunach

Najnowsze "dziecko" Hideo Kojimy, ojca legendarnych serii gier, jak na przykład Metal Gear czy Silent Hill, będzie miało swoją premierę już w następnym miesiącu.Co...

Destiny 2 za darmo wraz ze wszystkimi – starszymi DLC. Zobacz zwiastun nowego dodatku

Bungie, twórcy popularnej strzelanki z elementami MMO, z okazji premiery dodatku Shadowkeep jak i odłączenia się od Activision Blizzard, udostępnili swoje najnowsze "dziecko" -...

God of War w promocji – poznaj najnowszą historię Kratosa już za 75zł

Grę "God of War" od Sony, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych ekskluzywnych pozycji na PS4, można teraz nabyć - w...

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl