id Software przybliża grę Quake: Champions – na materiale wideo!

0
 

Tim Willits, dyrektor studia id Software przybliża nam grę… Zobaczcie ten materiał wideo z polskimi napisami.

Wspomniany i obecny dyrektor studia id Software na spokojnie wyjaśnia to czego możemy się spodziewać po tej strzelanince. Wedle już nie pierwszych zresztą zapewnień, nie powinny towarzyszyć nam żadne obawy, ponieważ nowa gra dobrze oddaje klimat poprzednich gier, a jednocześnie nosić ma znamiona dużej ilości nowoczesności.

Po efektownej prezentacji podczas E3 2016, gra Quake Champions zainteresowała zarówno fanów Quake’a jak i tych graczy, którzy nie mieli jeszcze styczności z serią. Ale czym właściwie jest Quake Champions? Tim Willits opowie nam, w jaki sposób Quake Champions oddaje ducha poprzednich części, a jednocześnie przenosi kultową strzelankę do współczesności, poprzez dodanie tytułowych czempionów. Opowie też bliżej o ujawnionych dotąd postaciach – dowiemy się między innymi kto spośród czwórki: Ranger, Visor, Nyx i Scalebearer jest ulubieńcem Tima Willitsa.

R E K L A M A

Nowe informacje na temat Quake Champions zostaną ujawnione już wkrótce. Gra będzie jednym z ważniejszych punktów tegorocznego QuakeCon (4-7 sierpnia).

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o