Halo Wars 2 może pojawić się na Steamie!

0
 

Jez Corden – redaktor serwisu Windows Central, powiązanego z produktami Microsoftu, ujawnił dzisiaj na Twitterze, że Halo Wars 2 pojawi się niebawem na Steam.

Jak dotąd produkcja ta jest dostępna tylko na platformie Microsoftu, a tam sprzedaje się przeciętnie. Dzięki Steam, wersja na PC mogłaby skorzystać.

Sklep Windows nie jest wśród graczy zbytnio rozpowszechniony. Poza Forzą Horizon 3 oraz w nieco mniejszym stopniu Gears of War 4, sprzedaż tytułów jest naprawdę niska. Tak jest też z Halo Wars 2, który przynajmniej jest chętnie wybierany na konsoli Xbox One.

R E K L A M A

Halo Wars 2 miałoby się pojawić na Steam, a tam łatwo mogłoby się przyjąć. Świadczy o tym choćby wynik Halo Wars Definitive Edition, które zadebiutowało na platformie Valve w drugiej połowie kwietnia i sprzedało się w liczbie około 50 tysięcy sztuk. Warto nadmienić, że gra zbiera bardzo dobre oceny. Aż 91 procent recenzji jest pozytywnych. Halo Wars 2 na Steam byłoby więc rozsądną decyzją.

Microsoft pracuje nad tym, by nabywcy gier ze sklepu Windows mogli grać wspólnie z użytkownikami Steam. To dobrze, że Microsoft wyciąga wnioski ze swoich błędów.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o