Graj na swoim PC z GeForce NOW – jakbyś miał kartę GTX 1080! [Wideo]

0
 

Usługa grania w chmurze z aplikacją GeForce NOW powoli dociera do użytkowników komputerów osobistych z systemami Windows i Mac.

“Ponad 200 milionów graczy na całym świecie posiada komputery z kartami graficznymi GeForce” – tak chwali się Nvidia i zauważa, że: “jeszcze więcej komputerów nie jest w stanie podołać nowoczesnym grom wideo”. Nvidia twierdzi, że znalazła na to rozwiązanie, to nowa wersja usługi GeForce NOW. Tylko kogo będzie na to stać, jeśli cena za tą usługę będzie nad wyraz wysoka?

Jak działa usługa GeForce NOW? Każdy gracz, niezależnie od posiadanego sprzętu komputerowego może pobrać aplikację GeForce NOW zupełnie za darmo, by nawiązać połączenie z jednym z wirtualnych komputerów z kartami GeForce GTX 1060/1080 znajdujących się w chmurowym centrum danych. W efekcie tym użytkownik uzyska dostęp do pokaźnej mocy obliczeniowej i będzie mógł cieszyć się wysoką wydajnością w grach.

R E K L A M A

W superwydajny komputer może zostać przekształcony niemal każdy pecet z systemem Windows lub macOS. Katalog gier jest właściwie nieograniczony i obejmuje wszystkie tytuły dostępne na platformach Steam, Battle.net, Origin, Uplay i GOG. Gracze mogą wykorzystać zarówno już kupione gry, jak i kupić zupełnie nowe. Co ważne, postępy i osiągnięcia są zapisywane i synchronizowane, dzięki czemu każdą grą można cieszyć się na wielu urządzeniach… Ale jest jedno wspomniane – ale?

Choć usługa GeForce NOW wystartować ma jeszcze w tym roku – początkowo tylko w Stanach Zjednoczonych – to kwestią dyskusyjną jest cennik strumieniowanej usługi. Wydaje się nam, że cena 25 dolarów za 10 godzin gry na “komputerze” z kartą GTX 1080 lub 20 godzin z GTX 1060 jest niewytłumaczalnie przesadna, mimo, że Nvidia przewiduje darmowy test trwający odpowiednio cztery i osiem godzin.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o