Gra z gatunku MMOFPS – Heroes & Generals z 10 milionami zarejestrowanych graczy! [Wideo]

0
 

Gra free-to-play – Heroes & Generals ma już 10 milionów zarejestrowanych kont.

Wygląda na to, że studio Reto-Moto ma powody do radości. Gra cieszy się dużą popularnością. Premiera gry odbyła się w październiku 2016.

To od tej daty twórcy zdążyli wydać już dwie aktualizacje: XP for Friends i Warbird and Tail Gunners… Teraz studio – Reto-Moto komentuje dobre wyniki i zapowiada kolejne aktualizacje.

R E K L A M A

“10 milionów graczy to bardzo ważny moment dla nas wszystkich w Reto-Moto. Tak duża, oddana społeczność jest dla nas wspaniałą inspiracją. Premiera gry była dla nas zaledwie początkiem. Mamy jeszcze sporo świetnej zawartości, funkcji i ulepszeń planowanych dla Heroes & Generals na 2017 rok i nie możemy się doczekać, kiedy trafią one w ręce fanów. Ten rok będzie ekscytujący dla Heroes & Generals. Planujemy częstsze aktualizacje – zamierzamy dodać nowe samoloty, pojazdy i wyposażenie, a także kilka nowych map.”

Co takiego ciągnie graczy z całego świata do darmowej gry Heroes & Generals? Z pewnością wystarczy obejrzeć spolszczony materiał wideo, który ukazuje całe piękno gry. Całe? Nie, chodziło nam raczej o małą cześć. Mimo wszystko spróbujmy sobie teraz streścić grę…

Gra Heroes & Generals to przede wszystkim gra wieloosobowa, osadzona w realiach II wojny światowej i została stworzona przez wspomniane studio Reto Moto – pochodzące z Danii, założone przez byłych członków firmy IO Interactive – odpowiedzialnych za popularną serię gier Hitman. Ta klasyczna pecetowa strzelanina i stawia na współpracę drużynową…

Gra posiada polski interfejs i dostępna jest na platformie Steam: tutaj!

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o