Gra Project Cars 2 ukaże się dopiero w drugiej połowie 2017!?

0
 

Slightly Mad Studios informuje na jakim etapie jest produkcja gry Project Cars oraz kiedy “nastąpi” jej premiera.

Przypomnijmy, że gra Project Cars zadebiutowała w maju 2016 roku i szybko odniosła ogromny sukces. W ciągu dwóch tygodni od premiery gra została zakupiona przez milion użytkowników; łącznie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy. Gra oczywiście zebrała też wiele bardzo dobrych recenzji. Nie dziwi zatem fakt, że twórcy gry zdecydowali się na produkcję drugiej części.

Ian Bell, dyrektor generalny w Sligtly Mad Studios, poinformował, że jego zespół nie spoczął na laurach i przez cały ten czas studio ciężko pracuje nad nową grą… A kiedy możemy się jej spodziewać? Poczytajmy.

R E K L A M A

Slightly Mad Studios chce wydać produkcję w drugiej połowie 2017 roku, w okolicach września. Twórcy zajęli się już dopracowywaniem gry; teraz muszą jeszcze wyeliminować poważniejsze błędy, a to zajmie im kilka miesięcy. Jesteście ciekawi co znajdziemy nowego w drugiej części gry?

Jeśli wszystko dobrze się ułoży to w grze Project CARS 2 powinniśmy ujrzeć dwieście aut z czterdziestu gatunków, w tym auta koncepcyjne oraz zakazane modele sportowe. Z kolei zapowiedziany tryb kariery w grze umożliwiający także rozgrywkę w trybie kooperacji brzmi naprawdę kusząco. W grze Project Cars 2 odnajdziemy również dwieście tras na 50 lokacjach.

Gra zmierza na PC oraz na konsole Xbox One, PlayStation 4.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o