Gra Hellblade: Senua’s Sacrifice jeszcze w tym roku! [Trailer]

0
 

Gra została zapowiedziana w sierpniu 2014 roku – na targach gemescom. Twórcy potwierdzają, że tytuł ten zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Produkcja gry ciągnie się już od kilku lat… Przypomnijmy, że w minionym roku debiut gry został przesunięty na 2017 rok. Twórcy twierdzili, że produkcja była po prostu zapowiedziana za wcześnie, kiedy prace były jeszcze w powijakach. Nie zmienia to faktu, że pierwszy materiał wideo, który został zaprezentowany w roku 2014 zaprezentował grę już wtedy bardzo wzorowo. Dziś dla przypomnienia możecie go u nas obejrzeć.

Powróćmy jeszcze na chwilę do najważniejszej treści dzisiejszej informacji o grze Hellblade. Ninja Theory, zapytane na Twitterze o to, czy gra zadebiutuje jeszcze w 2017 roku, odpisało:

R E K L A M A

“Tak! Czekamy z niecierpliwością, by móc podzielić się Hellblade z wami wszystkimi. Wsparcie było niesamowite.”

Przypomnijmy sobie coś o samej grze. Produkcja ta to gra akcji, której fabuła osadzona została w świecie fantasy inspirowanym celtyckimi mitami. Główna bohaterka gry – wojowniczka Senua – wybierze się w podróż do świata umarłych. Za stworzenie produkcji odpowiada wspomniane brytyjskie studio Ninja Theory – odpowiedzialne np. za grę DMC: Devil may Cry. C. Gra Hellblade zostanie sfinansowana ze środków własnych Ninja Theory. Producent podkreśla, że jest to jedna z pierwszych gier indie, które osiągają poziom zarezerwowany jedynie dla wysokobudżetowych tytułów największych wydawców.

Gra Hellblade: Senua’s Sacrifice ukaże się na PC oraz na konsole PlayStation 4.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o