E3 2017: Zapowiedź cyberpunkowej gry The Last Night [Zwiastun]

0
 

Na E3 2017 zapowiedziano The Last Night. Jest to dwuwymiarowa platformówka, która rozgrywa się w otwartym, cyberpunkowym świecie, a ściślej w metropolii podzielonej na cztery dzielnice.

Każda dzielnica będzie cechować się innym typem rozgrywki. W grze trzeba będzie wykonywać misje szpiegowskie. Będą one polegać na rozprawianiu się z przeciwnikami i zdobywaniu ważnych informacji. Trzeba będzie się skradać i włamywać do sieci komputerowych. Gracz będzie miał do dyspozycji specjalne umiejętności. Nie zabraknie licznych gadżetów, takich jak hakujące droidy czy drony.

Za grę odpowiedzialne jest studio Odd Tales. The Last Night stanowi rozwinięcie darmowej gry o tym samym tytule, która wygrała imprezę Cyberpunk Jam w 2014 roku.

R E K L A M A

Ulice pełne są niewinnych przechodniów, ponadto często patrolują je oddziały policji. W połączeniu z wszechobecnymi kamerami powoduje to, że sukces wymaga wykonywania zadań w cichy i szybki sposób.

Wszyscy ludzie zamieszkujący wirtualny świat kontrolowani są przez moduł sztucznej inteligencji, który umożliwia im dynamiczne reagowanie na poczynania gracza. Brzmi ciekawie?

Produkcja pomimo pikselowatego stylu prezentuje się miodnie… nawet w rozdzielczości 4K… Koniecznie obejrzyjcie zwiastun.

Platformą docelową jest: konsole Xbox One oraz PC.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o