Dziś premiera gry PES 2018 – jest już dostępne demo na PC

0
 

Firma Techland udostępniła w Polsce Pro Evolution Soccer 2018. Gra dostępna jest w wersjach na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

W komunikacie prasowym dystrybutor informuje, że “Sercem gry pozostaje realistyczna rozgrywka, której płynność w tegorocznej edycji uległa dodatkowo poprawie. Mecze rozgrywane są w bardziej realistycznym tempie, a nowy system strategicznego dryblingu daje jeszcze większą kontrolę nad zawodnikiem w zwarciu i umożliwia kontekstową osłonę piłki.”

 Od pewnego czasu dostępne na konsolach jest demo Pro Evolution Soccer 2018. Teraz, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pobrać je mogą także użytkownicy PC. Można to uczynić na platformie Steam.

R E K L A M A

Pro Evolution Soccer 2018 w wersji na platformę PC to rozwinięcie pomysłów zastosowanych w poprzedniej odsłonie. Na boisku oglądamy zróżnicowane animacje przy odbiorach, główkowaniu, dryblowaniu itp..

Kolejnym usprawnieniem jest modyfikacja tempa gry. Została ona nieco spowolniona, by uczynić zabawę nieco bardziej realistyczną. Powrócił Random Selection Match, wyposażony w nowe funkcje. Zabawa w nim polega na wskazaniu kilku drużyn, z których następnie gra w losowy sposób wybiera zawodników do naszego mieszanego zespołu. W grze zastosowano też technologię Real Capture, dzięki czemu na ekranie oglądamy bardziej realistycznie poruszających się zawodników.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o