Draugen – zwiastun nowej gry przygodowej twórców Dreamfall Chapters

0
 

Studio Red Thread Games opublikowało najnowszy zwiastun Draugen – gry przygodowej z elementami detektywistycznymi i horroru. Premiera w 2019 roku.

Ta norweska produkcja powstaje we współpracy z Norweskim Instytutem Filmowym. Za scenariusz gry odpowiada Ragnar Tornquist, główny scenarzysta i projektant popularnej serii przygodówek point and click The Longest Journey.

Fabuła produkcji Draugen rozegra się na fiordach i w górach wschodniej Norwegii we wczesnych latach dwudziestych XX wieku (w 1923 roku). Historia przedstawiona w grze zainspirowana została m.in. skandynawską literaturą i legendami. Nasz główny bohater w grze to amerykański podróżnik Edward Charles Harden a także jego towarzyszka, młoda kobieta Lissie. Razem udają się na poszukiwanie zaginionej siostry Edwarda…

R E K L A M A

W grze Draugen animacje ruchu postaci zostały przygotowane z pomocą techniki motion capture co zapewni bardzo realistyczną grafikę, która to z kolei będzie bujna i naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Na potwierdzenie tych słów jest nie tylko do obejrzenia najnowszy zwiastun z tej produkcji, ale również podane wstępne wymagania sprzętowe – rekomendowana karta graficzna – dla rozdzielczości 4K – to taka oczywiście z minimum 4 GB pamięci RAM.

Gra Draugen ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w 2019 roku, ale nie wskazano jeszcze przybliżonej daty premiery.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o