Data premiery World War Z oraz trzy fajne zwiastuny z hordami zombi

0
 

Focus Home Interactive oraz studio Saber Interactive odpowiedzialne za grę World War Z ogłosili datę premiery swojej najnowszej gry z zombiakami.

Gra World War Z ukaże się w Epic Games Store dopiero w kwietniu, ale na pocieszenie wszystkich miłośników zombi i strzelanek mamy na osłodę trzy trailery-gameplay’e oraz dobrą informację. Okazuje się, że cena gry będzie niższa, wprawdzie tylko o 5 dolarów, ale zawsze. Niższa cena została osiągnięta dzięki dobrej współpracy sklepu Epic Games Store z wydawcą gry. Jak pamiętamy sklep firmy Epic zabiera mniej pieniędzy twórcom gier z zarobku, aniżeli platforma Steam. Przypomnijmy sobie coś o tej produkcji.

Produkcja World War Z to kooperacyjna strzelanka, w której maksymalnie czterech graczy zmierzy się z setkami oszalałych zombie. Podczas rozgrywki będziemy mogli nie tylko korzystać z pomocy naszych towarzyszy, ale również tych sterowanych sztuczną inteligencją. Jednakże w grze World War Z ogromny nacisk położono również na tryb multiplayer. Akcja gry rozegra się w Nowym Jorku, Jerozolimie i w Moskwie i zaoferuje 5 trybów rozgrywki.

R E K L A M A

Na pierwszym – choć krótkim – opublikowanym zwiastunie ujrzycie jak wygląda tryb PvPvZ (Gracz kontra Gracz kontra Zombie). Drugi to już zwiastun, który zdradza dokładną datę premiery i zaostrza apetyt na tą produkcję. Saber Interactive udostępniło też nowy gameplay trailer pt. “Zombies Are Coming”, w którym kolejny raz możemy się przyjrzeć hordom nieumarlaków.

No właśnie, przypomnijmy, że World War Z pozwoli na ekranie graczy wygenerować równocześnie setki szybko poruszających się zombie, co sprawi dotąd niespotykane przeżycia występujące w grach wideo.

Na koniec, pozostawiliśmy to co najważniejsze. Gra World War Z ukaże się 16 kwietnia na PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja cyfrowa gry w Epic Game Store to koszt rzędu 34,99$/89,00 zł.

Zwiastuny

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o