Cyberpunk 2077 pojawi się na E3 2019 i będzie dostępna nie tylko w Epic Games Store

0

Pamiętacie wielkie show pod postacią wideo z gry Cyberpunk 2077 ze strony polskiego studia CD Projekt RED na targach E3 2018? W tym roku również powinno być bardzo gorąco!

Najnowsze i oficjalne informacje mówią, że CD Projekt RED – twórca gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – pojawi się również na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, które odbędą się 11-14 czerwca 2019 r.

Informacja ta została przekazana za pomocą Twittera z oficjalnego kanału gry. Niestety na chwilę obecną nie poznaliśmy żadnych szczegółowych informacji. Sądząc jednak, że prace wrą nad polską grą, to można przypuszczać, że tym razem obejdzie się bez pokazu za zamkniętymi drzwiami, a sam tytuł ukaże się jeszcze w tym roku bądź w 2020.

R E K L A M A

Przypominamy, że świetnie zapowiadająca się polska gra Cyberpunk 2077, której to gameplay-trailer został publicznie ukazany na Gamescomie w roku 2018, zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja ta zaoferuje ponad 100-godzinną zabawę i pełną polską wersję językową. To nie koniec informacji.

Wszyscy Ci, którzy obawiali się, że Cyberpunk 2077 nie pojawi się na innych platformach aniżeli GOG Galaxy i Epic Games Store, to twórcy uspokajają informując, że nie chcą się ograniczać.

To w sumie dobrze, że CD Projekt tak postanowił, choć z drugiej strony patrząc na to, że na Epic Games Store zabrał platformie cyfrowej sprzedaży gier Steam nie tylko The Division 2, ale również Metro Exodus, to taka decyzja może być trochę zaskakująca….

Polecane produkty

Dodaj komentarz