CD Projekt RED rozpoczął współpracę z kanadyjskim Digital Scapes

0

CD Projekt RED poinformował o rozpoczęciu współpracy ze studiem deweloperskim Digital Scapes, której celem jest rozwój gry Cyberpunk 2077.

Przypomnijmy, że kanadyjskie studio Digital Scapes specjalizujące się w tworzeniu gier AAA multiplayer.

Jak tłumaczy polskie studio, współpraca ta ma przynieść wiele korzyści. CD Projekt RED, a dokładniej członek zarządu – Michał Nowakowski –  twierdzi stanowczo, że:

R E K L A M A

“Cyberpunk 2077 to najambitniejszy projekt w naszej historii. Jestem przekonany, że nowe pokłady talentu, doświadczenia i wiedzy technicznej, które wnosi zespół Digital Scapes przyniosą nam wiele korzyści. Wspólnie będziemy pracować nad tym, aby gra stała się sukcesem zarówno od strony kreatywnej, jak i technologicznej.”

Nowe studio partnerskie Digital Scapes ma pracować przy tworzeniu i optymalizacji rozwiązań technologicznych dla produkcji Cyberpunk 2077. Kim są i czym mogą się pochwalić?

Studio Digital Scapes zostało założone przez branżowych weteranów, którzy pracowali dla takich firm jak BioWare, Radical Entertainment czy Relic, przy znanych i cenionych produkcjach takich jak Company of Heroes, Warhammer 40,000, Dying Light oraz Prototype.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z CD PROJEKT RED. Ten niesamowicie kreatywny i doświadczony zespół tworzy przełomowe gry role-playing. Z największą przyjemnością będziemy wspierać produkcję najlepszych gier na świecie.” – mówi Marcin Chady, szef studia Digital Scapes

Cieszy, że CD Projekt RED nawiązało współpracę z Digital Scapes, bowiem każdy dodatkowy i doświadczony zespół przyda się do pracy przy tej mega elektryzującej i wymagającej produkcji. I mamy nadzieję, że współpraca ta nie skończy się za szybko.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o