CD Projekt o grach: Wiedźmin 4, Cyberpunk 2077, Gwint [Wideo]

0
 

O przyszłych produkcjach – grach z serii Wiedźmin, Cyberpunk 2077 oraz o Gwint: wiedźmińska gra karciana opowiada Adam Kiciński, prezes firmy CD Project.

Już jakiś czas temu było wiadomo, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon to już zakończona przygoda. Wiedźmina 4 nie będzie, ale… W serwisie Strefa Inwestorów pojawiło się wideo, w którym Adam Kiciński potwierdził, że wiedźmiński cykl będzie kontynuowany.

Prezes CD Projekt stwierdził jednak, iż będzie to inna forma niż dotychczasowa. Firma ma jednak prawa do marki i z pewnością będzie myśleć o ciekawej kontynuacji cyklu.

R E K L A M A

W trakcie nagranego materiału Adam Kiciński mówi także o grze Cyberpunk 2077. Kolejny raz można było usłyszeć, że gra ta będzie większa od gry Wiedźmin 3. Dodał również że nie może jeszcze wiele ujawniać, jednak ambicje twórców są zawieszone wysoko.

Ponadto padło też kilka słów na temat gry Gwint. Twierdzi, że do tej pory jego ekipa skupiała się na balansowaniu i na tym, by gra stała się zarabiającym serwisem. Gracze do tej pory wracają do gry, by wygrać z innym użytkownikiem, ale sama produkcja nie zatrzymuje ich na dłużej. Zapewnił jednak, że Gwint się zmieni i będzie stanowczo bardziej rozbudowaną grą.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz