Blizzard świętuje 20 lat gry StarCraft [Wideo]

0
 

StarCraft już 31 marca obchodzi swoje 20 urodziny. Przypomnijmy, że gra została wydana w 1998 roku.

Z tej okazji Blizzard przygotował wiele atrakcji: specjalne wideo, transmisję z rocznicy oraz ciekawe upominki, nagrody np.  w postaci skórek…

Fani gry z gatunku RTS – StarCraft – powinni zacierać ręce. Przez najbliższy miesiąc gracze będą mogli odbierać prezenty w popularnych tytułach amerykańskiego studia związane z marką StarCraft. Co jeszcze na nas czeka?

R E K L A M A

Jedną z “nowości” będzie udostępniony film “StarCraft to życie: Obchody 20 rocznicy”, w którym to fani gry podzielą się ulubionymi wspomnieniami. Materiał ten zostanie udostępniony na YouTube 31 marca.

Kolejnym punktem tego “święta” będzie transmisja z rocznicy na żywo z udziałem najpopularniejszych gwiazd sceny StarCraft, która odbędzie się 30 marca na Twitch.tv.

Pozostałe, to już pewne nagrody do zdobycia w różnych grach Blizzarda:

  • skórka Sary Kerrigan do Overwatch (za zalogowanie się do gry w dn. 6 marca-3 kwietnia)
  • zwierzak-krążownik do Diablo III (za zalogowanie się do gry po 6 marca)
  • portrety w Heroes of the Storm (za zalogowanie się w dn. 27 marca-7 kwietnia)
  • 3 pakiety z Koboldów i katakumb w Hearthstone (za zagranie w Karczemną bójkę inspirowaną grą StarCraft w dn. 21-25 marca)
  • osiągnięcie w World of Warcraft za oddanie salutu zerglingowi, mini thorowi, tępicielowi i Zeraderowi (31 marca – 6 kwietnia)

Ponadto gracze, którzy zalogują się do StarCraft: Remastered po 6 marca, otrzymają skórkę interfejsu na 20 rocznicę. Z kolei gracze, którzy zalogują się do StarCraft II po 6 marca, otrzymają specjalne skórki interfejsu dla każdej rasy; zalogowanie się przed 3 kwietnia zapewni także dodatkowe portrety i zdobienia.

To co, świętujemy?

Więcej: tutaj!

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz