Beyond Good & Evil 2 z trybem single player i stałym połączeniem z internetem

0
 

Gra Beyond Good & Evil 2 stawia głównie na rozgrywkę w kooperacji z innym graczem. Ubisoft wypowiedział się na temat trybu single player…

Twórcy udostępniają też, raz na jakiś czas, nowe streamy z produkcji na kanale w serwisie YouTube… Jeśli produkcja ta jest dla Was grą typu “muszę ją mieć”, to porcja nowych materiałów okaże się pewnie bezcenna. Naszym jednak skromnym zdaniem Ubisoft poszedł z produkcją w złym kierunku, mimo naszego zachwytu w przeszłości ich zwiastunami. Krótko mówiąc zależy kto co lubi, nas oprócz grafiki już niewiele w produkcji Beyond Good & Evil 2 zachwyca. Nie zrozumcie nas źle, oprawa audio wizualna to nie wszystko…

No dobrze, zostawmy jednak nasze zdanie na temat tej produkcji i powróćmy do sedna sprawy, a więc najświeższych informacji o grze Beyond Good & Evil 2.

R E K L A M A

Jak ogłosił Ubisoft, Beyond Good & Evil 2 ma być sieciową grą wieloosobową, która zaoferuje niezłe i bogate doświadczenia w trybie kooperacji. Producent jednak pozostawi graczom wybór, czy grać w kooperacji czy też solo.

Ostatnią wiadomością jest również podana informacja, że gra ma wymagać stałego połączenia z internetem, co w sumie – przy tej produkcji i w dzisiejszych czasach – nikogo nie powinno zdziwić.

Na koniec, przypominamy, że gra Beyond Good & Evil 2 zmierza na komputery PC oraz na konsole PS4 i Xbox One. Data premiery jest nieznana.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o