Będzie tryb multiplayer w polskiej grze – Sniper: Ghost Warrior 3!

0
 

Twórcy chcą przygotować zdecydowanie największą i najlepszą odsłonę serii – to wiemy, ale co z multiplayerem?

Polska gra Sniper: Ghost Warrior 3 choć miała ostatnio przełożoną datę premiery to i tak zapowiada się dość oryginalnie. Teraz CI Games informuje, że będzie kolejny dobry powód, aby sięgnąć po ich tytuł.

Wprawdzie to kampania przeznaczona dla pojedynczego gracza będzie tutaj najważniejsza to mimo wszystko cieszy fakt dodania przez twórców trybu multiplayer.

R E K L A M A

To Marek Tymiński – prezes CI Games – potwierdził w ostatnim wywiadzie, iż do dyspozycji graczy oddany zostanie między innymi klasyczny deathmatch, a także formuła zabawy tworzona specjalnie na potrzeby Sniper: Ghost Warrior 3.

„Będziemy mieć także tryb multiplayer. Naszym celem nie jest jednak tak kompleksowe rozwiązanie jakie pojawia się w Call of Duty czy Battlefield. Podchodzimy do tego bardziej na zasadzie solidnego dodatku do kampanii. Pozwolimy graczom rozegrać klasyczny deathmatch i coś nowego, unikalnego dla naszej gry.”

Przypomnijmy, że premiera gry została przełożona na 4 kwietnia 2017. Przypomnijmy też, że platformą docelową są pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o