Będą remastery Command & Conquer Tiberian Dawn i Red Alert [Wideo]

0
 

Electronic Arts zapowiada remastery kultowej serii gier RTS i dodatków do nich. Gry Command & Conquer w 4K i z poprawioną grafiką? Tak i jak obiecuje – bez wprowadzenia mikropłatności.

Oczywiście prace nad remasterem trwają we współpracy ze studiem Lemon Sky Studios oraz Petroglyph, które składa się z wielu byłych pracowników nieistniejącego już Westwood Studios. Tych dobrych wieści jest w zasadzie tylko tyle…

Produkcje remasterów jeszcze się nie rozpoczęły, więc nie możemy mówić o dacie premiery. W pierwszej kolejności na warsztat studia wezmę oczywiście Command & Conquer Tiberian Dawn, a później Red Alert.

R E K L A M A

A co z kolejnymi częściami? Nie wiadomo.

Przypomnijmy jeszcze, że to EA zamknęła wspomniane studio odpowiedzialne za gry z serii Command & Conquer, co sprawia, że to jakby nie patrzeć ważne wydarzenie wydaje się dzisiaj trochę… dziwne.

Na szczęścia Electronic Arts w końcu wysłuchało fanów serii gier, których nie brakuje. Gier, które do dziś przecież wyznaczają kierunek, a że może się to wydawać dziwne, to nie ma to chyba już żadnego znaczenia. Informacja jak najbardziej pozytywna, więc może się nie czepiajmy tych szczegółów.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o