Battlefield V będzie świetną grą – zobacz trzy nowe materiały wideo

0
 

Wszyscy narzekali na pierwszy zwiastun Battlefield V, teraz można ściągać czapki z głów. EA oraz Nvidia udostępniła dwa świetne materiały z rozgrywki, a także pierwszy zwiastun z trybu single player.

Wiemy już także, jako, że EA DICE potwierdziło, że gra Battlefield V otrzyma tryb battle royale. Przypomnijmy, że tryb battle royale robi wcale nie małą furorę w innych tytułach, jak Fortnite czy PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jest to tryb rozgrywki wieloosobowej, w którym co najmniej kilku graczy walczy pomiędzy sobą do momentu, aż pozostanie jedna żywa postać albo drużyna..

Powróćmy jeszcze do trzech materiałów wideo. Pierwszy materiał w zakładce “zwiastun” to to taki przedsmak i zapowiedź trybu single player.

R E K L A M A

Drugi z kolei, tym razem gameplay, pochodzi również od EA i został nagrany w rozdzielczości 4K.

Trzeci zapis z rozgrywki należy do Nvidii – producent kart graficznych postanowił pochwalić się gameplayem z wersji na PC (Full HD), który został wyposażony w kartę GeForce GTX 1080 Ti.

I jak się teraz podoba gra Battlefield V? Nam w redakcji bardzo!

“Weź udział w największym konflikcie w historii ludzkości w Battlefield V. Seria wraca do swoich korzeni z zupełnie nowym spojrzeniem na II wojnę światową. Zbierz własną kompanię, personalizuj żołnierzy, broń oraz pojazdy i ruszaj w niesamowitą podróż w trybie Teatr Wojny. Poznaj największą i najbardziej wciągającą grę z serii Battlefield. Nic nie będzie takie samo.”

Przypominamy, że trwa już przedsprzedaż gry Battlefield V. Produkcja zmierza na komputery osobiste PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera nastapi 19 października 2018 roku

 

Zwiastuny

materiał filmowy w rozdzielczości HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4k

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o