Apex Legends – zmierz się z dzikimi kresami [Zwiastun]

0

Twórcy gier Titanfall na początku marca poinformowali, że gra Apex Legends uzyskuje dużą popularność wśród graczy. W grę zagrało już 50 milinów osób.

Ponadto studio Respawn Entertainment, odpowiedzialne za tą produkcję free-to-play, zaprosiło graczy na pierwszy sezon zmagań w tej produkcji gatunku Battle Royale. Apex Legends otrzymała nową zawartość, którą ujrzycie na zwiastunie.

Każdy aktywny gracz podczas sezonu “Dzikie Kresy” otrzyma za darmo jedną legendarną skórkę dla postaci, pięć pakietów Apex oraz 18 dodatkowych statystyk do śledzenia, ale na tym nie koniec. Gracze mogą również odblokowywać dodatkowe skórki dla postaci i broni, pakiety Apex i elementy kosmetyczne.

R E K L A M A

Jeszcze ciekawej zapowiada się nowa postać legenda: Octane. Tego pomysłowego sprintera uzależnionego od adrenaliny ujrzymy na wspomnianym zwiastunie.

“Jego specjalne umiejętności to regeneracja zdrowia, możliwość korzystania z dopalaczy, które przyspieszają jego tempo jednocześnie odejmując mu punkty zdrowia […]”

Gra Apex Legends oczywiście będzie rozwijana przez długi jeszcze czas, zwłaszcza zważywszy na jej ogromną popularność. Będziemy mogli liczyć na nowych bohaterów, mapy i inne zawartości.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Więcej

Kanał Apex Legends na YouTube

Polecane produkty

Dodaj komentarz