Aktualizacja 0.16 do Armored Warfare wprowadza nowe czołgi, mapy i ulepsza rozgrywkę! [Trailer]

0
 

Obsidian Entertainment i My.com ogłosili wydanie aktualizacji 0.16 do gry Armored Warfare.

Wprowadzono liczne ulepszenia w oparciu o komentarze społeczności oraz dodano następujące nowości:

  • Nowe pojazdy: nowy T-15 HIFV, opancerzony wóz bojowy 10-tego poziomu i niszczyciel czołgów premium 7-go poziomu PTL-02.
  • System łupów: udział w meczu PvP lub PvE oznacza szansę na zdobycie skrzyni z surowcami, której zawartość w dużej mierze zależy od ogólnego wyniku gracza w meczu. Im wyższa reputacja, tym lepsze łupy, niezależnie, czy gracz był w wygranej, czy przegranej drużynie.
  • Ulepszone efekty dźwiękowe: przebudowano wszystkie główne systemy dźwiękowe, dodano także kilka nowych efektów dźwiękowych, między innymi nowe dźwięki silnika, rykoszetów i obrotu wieżyczki.
  • Nowe mapy i misje PvE: Operacje Godzina Zero, Bazyliszek i Ereb postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.
  • Nowy system odznaczeń: oprócz zdobywania reputacji i kredytów za wyniki w grze, od teraz gracze otrzymają również wizualne wyróżnienia, np. za zniszczenie przeciwnika, asystę lub wypełnienie zadania. Celem tych odznaczeń jest dostarczenie graczom wizualnej informacji w czasie rzeczywistym na temat nagród, jakie zdobyli.
  • Poprawki w rozgrywce w oparciu o opinie społeczności: usprawniono główne aspekty rozgrywki i poprawiono część błędów w Armored Warfare, w tym opóźnienie strzału, nieprawidłowości w zachowaniu wieży i normalizację pocisku. Oprócz zmian w rozgrywce podniesiono również techniczną wydajność gry.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie aw.my.com.

R E K L A M A

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o