A Plague Tale: Innocence – zwiastun fabularny i znana długość gry

0
 

Poznaliśmy datę premiery gry A Plague Tale: Innocence, a także jej długość rozgrywki. Zobacz też ciekawy zwiastun fabularny najnowszej przygodówki od Focus Home Interactive.

A Plague Tale: Innocence przeniesie graczy do XVI-wiecznej Francji, opanowanej przez epidemię dżumy i pozwoli przeżyć wzruszającą historię dziewczyny o imieniu Amicia i jej chorego brata Hugo… Przypomnijmy, że gra ta to zlepek gatunków gier akcji, przygodówek i skradanek.

Odpowiedzialne studio Asobo za tą dość ładnie prezentującą się produkcję odpowiedziało na kilka zadawanych pytań na temat ich gry. Padły konkretne też odpowiedzi i stąd już wiemy, że gra A Plague Tale: Innocence wystarczyć ma na około 12-15 godzin zabawy, a także dowiedzieliśmy się kilka innych dość istotnych informacji.

R E K L A M A

I tak dowiedzieliśmy się również, że gra w wersji PC będzie obsługiwać monitory panoramiczne, że będzie wydana w wielu językach, w tym w języku polskim i, że najprawdopodobniej nie otrzymamy do gier rozszerzeń. Wprawdzie, jeśli chodzi o dodatki DLC nic nie jest przesądzone, to jednak wypuszczenie ich będzie zapewne związane z popularnością gry i wysokością sprzedaży.

Najnowsze dzieło Focus Home Interactive i Asobo Studio zmierzające na komputery PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One ukazać ma się w sprzedaży już 14 maja. Na koniec zachęcamy do obejrzenia poniższego zwiastuna z możliwością włączenia polskich napisów.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o