Zapowiedziano horror sci-fi – The Persistence, który będzie wspierał gogle PlayStation VR! [Trailer]

0
 

Sony i Firesprite Games oznajmili, że na PlayStation VR ukaże się The Persistence – horror osadzony w klimatach science fiction.

Akcja przeniesie gracza do roku 2521 na pokład naukowego statku kosmicznego The Persistence. W chwili gdy statek zbliża się do zapadającej się gwiazdy, oddalonej od Układu Słonecznego o 17 000 lat świetlnych ma miejsce eksperyment, który kończy się fiaskiem. Grawitacja gwiazdy przyciąga statek, zaś komputer pokładowy IRIS postanawia przywrócić do życia martwych ludzi. Błąd sprawia, że w ich miejsce powstają mutanci. Nagle z kriogenicznego snu budzi się jeden z członków załogi, a jago celem jest ocalenie statku.

Jeśli główna postać zginie, wybudzana jest kolejna, która zachowuje wszelkie dotychczasowe bonusy. Śmierć sprawia jednak, że zmienia się układ statku i przeciwnicy.

R E K L A M A

W zmaganiach mogą nam pomóc znajomi, którzy dzięki telefonom i tabletom będą mogli rozszyfrowywać komputery i sterować dzięki nim drzwiami czy wyłączać pułapki. Trzeba jednak mieć na uwadze, że sojusznicy mogą skorzystać na naszej śmierci.

Data premiery gry pozostaje jeszcze wciąż tajemnicą…

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o