Uncharted: The Lost Legacy wystarczy na 10 godzin zabawy!

0
 

IBTimes UK miało okazję porozmawiać z Arne Meyerem z Naughty Dog, który zdradził, że nadchodzący dodatek Uncharted: The Lost Legacy wystarczy na około 10 godzin rozgrywki.

“Parę lat wcześniej, gdy pytano nas o dodatki single-player do Uncharted, zawsze odpowiadaliśmy: “cóż, nie mamy dość samodyscypliny”. Gdybyśmy próbowali, wyszłaby nam pełnoprawna gra. Nie było sposobu, byśmy nakładali sobie ograniczenia i wszystko stało się zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Kiedy opracowywaliśmy fabułę, okazywało się, że w efekcie stworzymy grę na ponad dziesięć godzin. Nagle zdaliśmy sobie sprawę, że wszystko, o czym mówiliśmy, jest prawdą i nie możemy stworzyć czegoś krótkiego.”

Uncharted: The Lost Legacy zapowiedziano w grudniu 2016 jako samodzielny dodatek. Główną bohaterką będzie Chloe Frazer, która wraz z Nadine spróbuje odnaleźć mityczny artefakt.

Dodatek ten pojawi się na PS4 jeszcze w tym roku.

R E K L A M A

Jeśli szukacie więcej informacji o najnowszej grze Uncharted użyjcie wyszukiwarki, albo kliknijcie w specjalny Tag umieszczonego poniżej newsa.

 
Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o